Nyílászáró Beépítő

Dinamikusan fejlődő nyílászáró szakkereskedés keres Nyílászáró Beépítőt, azonnali kezdéssel Budapestre. (XXII.Kerület)
Egész évben tudunk munkát biztosítani!

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

AMIT KÍNÁLUNK:

ELŐNY:

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Pontos, gyors, munkájára nagyon igényes szakemberek jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal a kolozs.erzsebet@aronhaz.hu e-mail címen.

Műszaki/Bemutatótermi értékesítőt keresünk!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Ez a munka olyan ember számára ideális, akinek már komoly értékesítési tapasztalata van nyílászárók forgalmazásában, szeret folyamatosan új dolgokat tanulni, mert ez a munka az átlagos bolti értékesítésnél jóval bonyolultabb, ezért több tanulást, és jóval nagyobb odafigyelést kíván.

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt ugyan a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk.

1044 Budapest, Váci út 81.

Fényképes önéletrajttal a kolozs.erzsebet@aronhaz.hu e-mail címen.

Ajánlatkérés